Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rüyada Saç Kesmek

19

Rüyada saç görmek bazı alimlere göre iyilik ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüyasında saç gören birisi hayatında istediği şeylerin bir bir olacağından emin olmalıdır.

Rüyada saç kesmek maalesef rüya sahibinin maruz kalacağı kötü durumlar ve sıkıntılar olarak aktarılmaktadır. Beklenilmeyen bir anda karşılaşacağınız olumsuz sonuçlar ile sıkıntılara doğru yelken açma şansınız bulunmakta. Bu sıkıntılar sevdiğiniz insanların zarar görmesi anlamına gelebildiği gibi kayıp edilen mülk ve mevki anlamına da gelmektedir.

Rüyada görülen saçlar alimler tarafından iyiye yorulmaktadır. Ancak rüya sahibinin gördüğü saç kesiliyorsa olumsuz bir döneme doğru gidildiğinin en büyük habercisidir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek bolluk ve berekete işarettir. Saçın sorunsuz şekilde olması ve uzun olması elde edilecek mal ve kazanç anlamına da gelmektedir.

Sadece mal kazanımı değil hali hazırda içinde bulunduğunuz işte terfi alabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi kadınsa ve kendi saçlarını uzun olarak görüyorsa, hazırlandığı bir işten pozitif şekilde sonuç alacak anlamına gelmektedir. Uğraşları ve hayalleri sonunda sonuç vermeye başlayacak ve hayatı düzene girecektir.

Rüyada Birinin Saçını Kesmek

Rüyada birinin saçını kesmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda kalbinin kırılacağı anlamına gelmektedir. Bu konuda saçı kesilen kişi bir iş sahibi ya da patron ise ilerleyen zamanlarda istemediği bir şekilde işten bazılarını çıkartma kararı alacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek rüya sahibinin olumsuzluklar ile mücadele içinde olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kendi saçının kesildiğini görürse hayatında olan olumsuzluklar nedeni ile kritik kararlar vereceği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi her ne kadar hayatını yoluna koymaya çalışıyor olsa da gelecek olan bazı beklenmedik sıkıntılar nedeni ile bu durum büyük aksaklıklara uğrayacak demektir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek bazı alimlere ve kurumlara göre farklı şekilde yorumlanabilmekte. En bilinen şekli ile Rüyada saç görmek olumsuzluk anlamına gelmektedir.

Öyle ki rüyayı gören kimse bir mahkeme durumu ile karşı karşıya kalabilir ve hatta bu nedenden dolayı ceza alabilir anlamına gelmektedir. Hiç beklemediğiniz anda başınıza gelebilecek nedenlerden dolayı bu durumlara düşmeniz ve mücadele vermeniz gerekebilmekte.

 

S

Rüyada sarımsak görmek genel anlamda hile ve kötülükler ile yorumlanmaktadır. Rüyasında sarımsak gören kişi gördüğü sarımsak çeşidine göre bazı durumlar...

S

Bir ferdin rüyasında güya tanıdığı bir kadının memesinden süt emmesi, fakat bu hanımı gerçek hayatta hiç görmemiş olması, sağlık problemi...

E

Ticarette yenilik yaparak kendi alanında fark yaratmak anlamına gelir. Rüya sahibinin yenilikçi bir zihniyete sahip olduğuna bu sayede insanlara hizmet...

E

Rüyayı gören kişinin sağlığına ve sağlığıyla ilgili konulara büyük hassasiyet ve titizlik göstermesine işaret eder. Hijyene önem vermeye, temizliğinden kararlı...

S

Rüyayı gören ferdin gelip geçici meşgaleler edineceğine bunun da kendisine uzun vadede hayır, kazanç, bolluk ve bereket getirmeyeceğine bu yüzden...

S

Rüyasında yüzünde bulunan sivilcelerin birer birer kaybolduğunu gören kişi, elindeki malı kaybeder yada bu şekilde bir rüya luktan sonrasında sorunya...