Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rüyada Kaplumbağa Görmek

117

Rüyada kaplumbağa görmek birden fazla anlama gelmektedir. En bilinenlerden birisi de rüyayı gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Kaplumbağa devlet kurumunda en üst seviyede bulunan kişiler anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kimse işinde ani bir şekilde yükselme yaşama şansını yakalayabilir durumdadır. Bunların yanı sıra yapıkları ile toplum tarafından takdir edilebilir ve el üstünde tutulabilirler.

Rüyada kaplumbağa görmek başarı ve yükselmenin yanı sıra hayatınıza girecek olan bir kadına da işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi erkek ise hayatına girecek olan kadın ile mutlu bir birliktelik yaşayabilir. Rüyayı gören kişinin hayatına girmesi muhtemel olan kadın yoğun ilgi ve ün isteyen birisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek genel olarak iyiye işarettir. Hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar bir anda düzelme evresine geçebilir ve mutluluk katabilir.

Bunun yanı sıra özellikle deniz ağırlıklı bir yolculuğa çıkacağınız anlamına da gelebilmektedir. Hiç beklemediğiniz anda çıkacağınız bu yolculuk boyunca oldukça mutlu olacak ve hayatınızın köklü bir değişime girmesine neden olacak adımlar atacaksınız.

Rüyada Yavru Kaplumbağa Görmek

Rüyada yavru kaplumbağa görmek evi olmayan bir bireyin kendi evine çıkacağına küçük ancak etkili bir yaşam kuracağı anlamına gelmektedir. Evli olan çiftler için bu rüya yolda olan ve gelecek olan bir çocuğun habercisi olabilmektedir.

Zira rüya sahibi evli değil ve bekarsa mutlu bir evlilik ile yeni bir hayat kuracağı anlamına gelmektedir. Bunların yanı sıra rüya sahibinin ailesi ile birlikte oldukça mutlu bir tatil deneyimi yaşayacağı anlamına da yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyada kaplumbağa öldürmek genel olarak sevdikleriniz ile aranızın açılmasına yorulacaktır. Rüyasında kaplumbağa öldürdüğünü gören kimse akrabaları ile yaşayacağı anlaşmazlıklar sonucunda ilişkilerini keseceğine işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra kişinin aile içinde beklemediği bir şekilde tartışmalar yaşayacağına ve aile içindeki kişiler ile ilişkisini keseceği anlamına da gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra bu rüyayı gören kişinin evinden ayrılarak uzak bir memlekete kendi evine çıkması anlamına da gelebilmektedir.

K

Rüyada kurbağa görmek genel olarak iyiye yorulmaktadır. Rüyasına kurbağa gören kimse ilahi kattaki konumunun iyi olduğunu ve sevilen bir insan...

K

İnsanoğlu yaratılış itibariyle rüyalarla haşır neşirdir. Gördüğü birçok rüyanın ona vermek istediği birtakım mesajları vardır. Kimi zaman bir karınca sürüsüyle...

K

Rüyada kapı şeklinde tahta ya da sert bir şeye vurmak kıymetli ve resmi haberler almaya işaret eder.

K

Rüyayı gören ferdin uykusunda gördüğü kişinin kendisini zor durumda bırakacak, kıymetini azaltacak ve toplumdaki itibarının da sarsılmasına neden olacak bir...

K

Rüyayı gören ferdin hatıralarına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, ailesine çok değer verdiğine ve onlarla geçirdiği günleri en güzel günleri olarak...

K

Rüyayı gören ferdin kız kardeşinin rüyasının tam aksine hayatının uzun olacağına, ağız tadı ile yaşayacağına, mutluluğunun, keyfinin ve huzurunun da...