Harf Harf Arayın

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Rüyada Diş Kırılması

118

Rüyada diş kırılması genel olarak iyi anlamlara yorulmamaktadır. Özellikle ön dişin kırılması rüya sahibinin istemediği durumlar içinde kalmasına neden olabilmekte.

Rüyada diş kırılması görmek genel olarak kötü anlamlara yorulmaktadır ancak bu konuda rüyayı gören kişinin gördüğü şekil de değişikliklere neden olabilmekte. Diş kırılmasının yanı sıra diş görmek de hemen hemen aynı anlamlara gelebilmekte.

Rüyada diş kırılması gören kimsenin ilerleyen dönemlerde alacağı kötü haberler anlamına gelmektedir. Alacağınız haberler bir yakınınızın geçireceği ufak bir kaza ya da beklemediğiniz bir ayrılık olabilir. Bu durumda gördüğünüz rüya şekli oldukça farklılık gösterebilmektedir.

Rüyada diş kırılması Görmek

Rüyada diş kırılması görmek gören kişinin baba tarafında yaşanacak bir olumsuzluk anlamına gelmektedir. Özellikle baba tarafından sevdiğiniz bir kişinin başına gelecek olan kötü durum sizi derinden sarsabilecek durumdadır. Söz konusu haber ile birlikte hayatınız bir dönem oldukça üzücü bir hale gelebilmektedir.

Rüyada diş kırılması gören kimsenin baba tarafında yaşanabilecek ölüm riski taşıyan kazalara da delalet etmektedir. Rüya sahibi bu kişi ile birlikte mücadele edecek ve yanında ona destek amaçlı duracaktır.

Rüyada Ön Dişinin Kırıldığını Görmek

Rüyada ön dişinin kırıldığını görmek rüya sahibinin en sevdiği ama hiç ihanet beklemediği bir kişi tarafından ihanete uğraması anlamına gelmektedir. Rüya sahibi beklemediği sırt çevirme sonucunda bir dönem bunalıma girebilmektedir.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin ilerleyen dönemlerde maddi olarak sıkıntılara gireceği de düşünülenler arasında yer almaktadır. Kısa ancak etkili bir dönem boyunca beklemediğiniz nedenlerden dolayı ekonomik sıkıntılar çekebilirsiniz.

Rüyada Üst Dişlerinin Kırıldığını Görmek

Rüyada üst dişlerinin kırıldığını görmek gören kişinin baba tarafından gelecek olan sorunlar ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Söz konusu sorunlar genel olarak miras nedenleri ile yaşanacaktır. Bunun yanı sıra bu rüyayı gören kişinin anne veya babası sağ durumda ise ani bir şekilde kesilecek olan destek anlamına da gelmektedir.

Rüyada Alt Dişlerinin Kırıldığını Görmek

Rüyada alt dişlerinin kırıldığını görmek. Rüya sahibinin Anne ya da Babasının bir dönem boyunca ölüm riski taşıyan bir hastalık ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Söz konusu rahatsızlık sadece rüya sahibini değil aile içinde bulunan herkesi bir anda zor bir döneme sokacaktır.

Bunun yanı sıra rüya sahibi ani bir şekilde maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalacak ve bu durumdan kurtulmak için güçlü bir mücadele verecektir.

D

Rüyada domates görmek genellikle hayra yorumlanır. Rüya tabiri yapan kişiler, rüyada domates görmenin rüya sahibi için güzel ve hayırlı olduğunu...

D

Rüyada deprem olduğunu görmek gören kişi için hayra yorulmamaktadır. Rüyada deprem gören kimse hayatında olacak değişikliklere karşı hazırlıklı olmalıdır. Sağlık...

D

Bazıları için dövme yaptırmak yaşam tarzıdır. Bazıları içinse tam bir kabus sayılabilir. Dövme yaptırırken yaşanacak olan acı, çoğu insan için...

D

Rüyada düğüne gitmek birçok durumun habercisi olabilir. Tabii rüyanızda düğüne kiminle gittiğiniz, hangi araçla gittiğiniz ve ne zaman gittiğiniz bile...

D

Rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi evli birisi ise eğer eşi ile aralarında bazı sorunlar...

D

Rüyada görülen basar ustası, insanlara iş kapıları açan varlıklı bir kimsenin habercisidir. Böyle bir rüya gören kişi, bahsi geçen şekilde...