Navigation

89 Online Ziyaretçi


Sigara

Tarih : 2007-07-10, Okunma : 515, Gönderen : ruya-tabiri, Yorumlar


Bakınız; Tütün.
Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.
Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak bir çok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; Bekar bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder. Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder.
Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek.
Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır. Sigara dumanı sıkıntıdır.
Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.
Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Sigara ile ilgili tabiri beğendiyseniz bu sayfaya websiteniz veya blog'unuzdan link vererek sitemize destek olmanız bizim için en güzel teşekkürdür.

Yazdır


Yorumlar


Henüz kimse yorum yazmamış.
İlk yorum yazan sen olmak istiyorsan hemen yazmaya başla !

Yorum Yaz

Adınız :

E-Mail Adresiniz :

Yorumunuz :

Bu sayfayı

Arkadaşına göster
Favorilere EkleTıkla Ekle (Sigara)
Sitenden link ver
Forumda yayınla
Forum detaylı

Etiketler

Rüyada Sigara görmek, Sigara yapmak, sürmek, Sigara duymak, uyurken karşına Sigara çıkması, çıktı, Sigara yemek, içmek, Sigara ne manaya gelir, ne anlama gelir, ne anlam taşır, nasıl tabir olunur

Sigara için diğer kaynaklarda arama yap

Site İçinde Ara
Ekşi Sözlükte AraBildirgeçte AraGoogle'da Ara
Wikipedia'da AraLive'da AraYahoo'da Ara