Navigation

74 Online Ziyaretçi


Dikiş dikmek

Tarih : 2007-07-10, Okunma : 322, Gönderen : ruya-tabiri, Yorumlar


Bir söküğü dikmek bir ayıbı gidermeye yahut gizlemeye, Dikiş dikmek dağınık şeyleri bir araya getirmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Terz.)
Rüyada dikiş dikmek, mutlu bir aile hayatına işaret eder.
Rüyada dikis dikmek iki sekilde yorum-lanir igne ile bir sey dikmek, isteklerinin olmasina; makine ile di-kis dikmek, is hayatinin düzgün bir sekilde devam ettigine. Dikis diken bir kimseyi görmek, isinizde size yardimci olarak çalisan kimselerin size olan sadakatine, bir terziye giderek ona bir sökügünüzü diktirdiginizi görmek, bir is hususunda hükümete yapti-giniz bir basvuruya müspet bir cevap alacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dikis dikmek, erkekler için rahata kavusmaya, kadinlar için iki yüzlü bir arkadasinin olduguna isarettir.
Mutlu bir aile hayatına işaret eder.
Mutlu bir aile hayatına işaret eder.

Dikiş dikmek ile ilgili tabiri beğendiyseniz bu sayfaya websiteniz veya blog'unuzdan link vererek sitemize destek olmanız bizim için en güzel teşekkürdür.

Yazdır


Yorumlar


Henüz kimse yorum yazmamış.
İlk yorum yazan sen olmak istiyorsan hemen yazmaya başla !

Yorum Yaz

Adınız :

E-Mail Adresiniz :

Yorumunuz :

Bu sayfayı

Arkadaşına göster
Favorilere EkleTıkla Ekle (Dikiş dikmek)
Sitenden link ver
Forumda yayınla
Forum detaylı

Etiketler

Rüyada Dikiş dikmek görmek, Dikiş dikmek yapmak, sürmek, Dikiş dikmek duymak, uyurken karşına Dikiş dikmek çıkması, çıktı, Dikiş dikmek yemek, içmek, Dikiş dikmek ne manaya gelir, ne anlama gelir, ne anlam taşır, nasıl tabir olunur

Dikiş dikmek için diğer kaynaklarda arama yap

Site İçinde Ara
Ekşi Sözlükte AraBildirgeçte AraGoogle'da Ara
Wikipedia'da AraLive'da AraYahoo'da Ara